ZMRZLINA

UKONČENÍ PRODEJE ZMRZLINY

Vážení zákazníci. Děkujeme Vám za přízeň a kladné ohlasy na naše ovocné zmrzliny!

Těšíme se na Vás v příští sezóně.

 

        vážení zákazníci, nově nabízíme sezónní prodej točené a kopečkové zmrzliny. Denně je připraveno minimálně deset druhů kvalitní zmrzliny od českého výrobce Adria Gold. Zastavte se U nás na dobré espresso, latté či frappé třeba i se zmrzlinou.

ZMRZLINA: NOVINKY 2021

LEVANDULE:  jedinečná chuť levandule s jemným nádechem citronu v podobě osvěžující zmrzliny je naprostým chuťovým dobrodružstvím 

DRAČÍ OVOCE (Pitahaya) Vůně a chuť exotiky. Její chuť připomíná angrešt a vodní meloun. Okouzlí výjímečnou  barvou. Dračí ovoce obsahuje navíc velké množství vlákniny, vápníku, železa a vitamínu C 

MORAVSKÁ MERUŇKA Extra zážitek z ovoce vypěsovaného na jižní Moravě

RETRO VANILKA Tato zmrzlina byla vytvořena podle unikátní, staré rodinné receptury, kterou jsme ještě víc zdokonalili. S naší retro vanilkovou zmrzlinou zažijete pocit, že jste se vrátili do svých dětských let !

SLANÝ KARAMEL  Pokud jste si vloni oblíbili kopečkovou zmrzlinu Slaný karamel, pak ji letos můžete ochutnat jako čerstvou točenou zmrzlinu !


ZMRZLINA kopečková RAW :

V nabídce najdete i nejlepší zmrzliny zpracované technologií RAW, při jejichž výrobě nebyla překročena teplota 40°C, proto si zmrzlina zachovává maximum chuti, vitamínů, enzymů a minerálů, které jsou prospěšné našemu tělu. Nabízíme také zmrzliny bez lepku a bez přidané živočišné složky -VEGAN.

Užijte si chuť právě natrhaných JAHOD. Tato zmrzlina obsahuje 75% čerstvých jahod vypěstovaných v Česku.  (v nabídce také zmrzlina RAW: Černý rybíz, Dračí ovoce, Moravská meruňka, Hruška a Malina )


Nejdůležitějším faktorem pro výrobu skvělé točené zmrzliny jsou zmrzlinové směsi nejvyšší kvality Adria Točená vyráběné dle vlastních receptur. K jejich výrobě se používají prvotřídní suroviny od vyhlášených italských výrobců. Točené zmrzliny obsahují mléčný nebo ovocný základ, který lze kombinovat s pastami. Ovocné pasty jsou bezlepkové s obsahem 70% ovoce.

Kopečkovou zmrzlinu si můžete vychutnat v různých příchutích od klasiky v podobě vanilky, čokolády nebo ovocných příchutí, až po netradiční druhy.  Vývoj vlastních receptur, originální ruční zdobení a především kvalitní vstupní suroviny jsou důvodem, proč zmrzlina Adria Gold dělá radost zákazníkům napříč  Českou republikou a dokonce i v zahraničí. 

Otevírací doba ZMRZLINA: Otevřeno za příznivého počasí. Zpravidla duben-září

V naší denní nabídce nechybí kvalitní káva. Espresso, Latté, Cappuccino či ledové Frappé .

Káva U nás je vždy 9 gramová, proto je tak dobrá...