Čaje

 

Basilur Tea

Tato firma při výrobě zachová tradiční postupy zpracování čaje, avšak používá při tom nejmodernější technologie, které zaručí čerstvost a kvalitu všech produktů. Velký důraz je kladen na výrobní postupy a kontrolu hotových výrobků. Všechny tyto metody jsou certifikovány mezinárodně uznávanými certifikáty (ISO, HACCP). Společnost samozřejmě vlastní i tzv. Lion Logo, které zaručí tu nejvyšší kvalitu celého výrobního procesu čaje. V současné době společnost vyrábí přes 230 delikátních čajových produktů, z nichž jsou téměř všechny vyrobeny ortodoxní metodou. Nejsilnějšími stránkami této společnosti je důraz na design svých produktů a na vysokou kvalitu čajových směsí. Zejména díky této kombinaci společnost sbírá pravidelně ocenění v oblasti výroby čaje. Další silnou stránkou je, že všechny sypané čaje mají znovu uzavíratelné obaly, díky kterým je možno čaj opakovaně neprodyšně uzavírat. Ve svém sortimentu má společnost Basilur Tea Export černé čaje, černé čaje s příchutí, zelené čaje, zelené čaje s příchutí, ovocné čaje a bylinné čaje, jak v podobě sypané, tak i porcované. Samozřejmostí jsou 100% přírodní suroviny. 
Pod společnost Basilur Tea Export nepatří jenom výrobky značky Basilur, ale také výrobky značky Tipson a Vazar. 
 

Green field

Prémiové čaje vyráběny ruskou obchodní skupinou Orimi Trade se sídlem v Petrohradě. Mimo jiné se tato obchodní skupina zabývá i výrobou kávy značky Jardin. Čaje značky Greenfield pocházejí z těch nejznámějších čajových zemí, jakými jsou například Srí Lanka, Indie, Keňa, Japonsko či Čína. Tyto čaje nabízejí jak originální a nevšedních příchutě, tak i tradiční čajové směsi oblíbené po desetiletí. 


Jaf Tea a Té Reval 

Obě tyto čajové značky vyrábí společnost Jafferjee Brothers, která byla založena již v roce 1944. Opět se jedná o vysoce kvalitní čaje, které jsou zpracovány ortodoxní metodou. Samozřejmostí je ruční sběr.

A.F. Jones

Patří mezi nejstarší producenty čaje na Srí Lance. Společnost se zaměřuje zejména na sáčkové čaje, jak černé, tak i zelené. Silnou stránkou této společnosti je množství různých variací, které jsou na trhu velice žádané. 

Všechny výše uvedené značky používají pouze suroviny z přírodních zdrojůV produktech nenajdete žádná umělá sladidla či konzervanty.


Častou otázkou, která se týká čajů ze Srí Lanky - lze na první pohled poznat, zdali se jedná o kvalitní čaj? Ano. Pokud si chcete dopřát
kvalitní cejlonský čaj, vždycky hledejte na obalu logo cejlonského lvíčka (tzv. "Lion Logo"). Toto logo se uděluje výrobcům, které splní
přísné normy, které byly vytvořeny nezávislými odborníky ve svém oboru. Takže pokud na obalu najdete cejlonského lvíčka, můžete si
být jisti, že daný čaj je kvalitní a byl vyroben pomocí těch nejlepších výrobních postupů. 
        


                                                     Aktuální nabídka čajů U nás >
 
                                        
 
 
TOPlist